SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 651 271 Kč
(37 342 Kč / m²)
Prodej
Atypický
71 m²
Golden Sands, Варна

místnostiAtypický
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🏡 Уютен 2-стаен апартамент в Златни пясъци подходящ за лично ползване 📍 к.к. Златни пясъци, гр. Варна 💰 109 000 📐 71 кв.м 🔑 Комфортен имот ...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Golden Sands, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

НОВ ДОМ 1