Výpis nabídek
17
17
17
4 856 568 Kč
(70 385 Kč / m²)
Prodej
Atypický
69 m²
Доктор Иван Басанович, Варна
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
69 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
🔥НОВА ЦЕНА 199 990 🔥ТОП ТОП ТОП 🔥 ЦЕНА БЕЗ АНАЛОГ В РАЙОНА 🔥 👉ЛУКСОЗЕН ТРИСТАЕН ИМОТ👉 ПАНОРАМЕН 👉 ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ 👉СОБСТВЕНА ПРЕЧИСТВАТЕЛН...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
65 dní
Aktualizováno:
33 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Доктор Иван Басанович, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce