SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 989 462 Kč
(36 907 Kč / m²)
Prodej
Atypický
81 m²
Боян Бъчваров, Варна

místnostiAtypický
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Тристаен апартамент, състоящ се от дневна с кухня и трапезария, 2 спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, тераса. Имотът ще се издава по БДС с възм...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatné wcSprchový koutOtevřený obývací prostorVýhledPodlažíTyp budovyKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylVhodné pro domácí mazlíčkyZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 85 dní
Aktualizováno: 85 dní

Lokalita

Боян Бъчваров, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС