Výpis nabídek
5
2 211 159 Kč
(33 502 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
Пеньо Пенев, Варна
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
66 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Нова модерно проектирана многофамилна жилищна сграда с прекрасна морска и горска панорама разположена в тихата и спокойна част на кв. Виница. .Пр...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Otevřený obývací prostor
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
98 dní
Aktualizováno:
98 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Пеньо Пенев, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.