SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 020 471 Kč
(46 469 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
Боян Бъчваров, Варна

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Fully furnished one-bedroom apartment located in a gated residential complex in the sought-after Kabakum Beach area, just minutes from Golden Sands.Th...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

ZařízenýOtevřený obývací prostorSprchový koutTerasaVýhled

Zařízený
Stáří nabídky: 114 dní
Aktualizováno: 114 dní

Lokalita

Боян Бъчваров, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Balkan Vacation Homes