Výpis nabídek
15
15
15
1 093 752 Kč
(22 321 Kč / m²)
Prodej
1+1
49 m²
Sunny Day 6, Тънково
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
49 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ID 34229232 Цена: 45 000 евро Местоположение: Слънчев Бряг Стаи: 1 Обща площ: 49 кв. м Етаж: 4 Такса поддръжка: 580 евро годишно Етап на строит...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Sunny Day 6, Тънково
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.