SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 666 166 Kč
(23 802 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
Sunny Day 6, Тънково

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-Bedroom Apartment with Pool View | Sunny Day 6, Sunny Beach
IBG Real Estates offers for sale this fully equipped and ready to use 2-bedroom apartmen...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Sunny Day 6, Тънково
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova