SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 666 329 Kč
(22 518 Kč / m²)
Prodej
2+1
74 m²
Тънково

místnosti2+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 BED excellent apartment, 74 sq.m., in year-round complex Sunny Day 6, Sunny beach We offer for sale a spacious 3-room apartment with brand new furni...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Тънково
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties