Výpis nabídek
7
7
7
869 855 Kč
(24 163 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
бул. България, Свиленград
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
36 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Агенция за недвижими имоти МИРА , предлага за продажба ЕДНОСТАЕН АПАРТАМЕНТ разположен в кв. Изгрев. Град Свиленград. Апартамент 20 35,82кв.м. Ет...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
43 dní
Aktualizováno:
43 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
бул. България, Свиленград
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.