SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 482 929 Kč
(26 962 Kč / m²)
Prodej
1+1
55 m²
1-ва, Свети Влас

místnosti1+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Large ground floor studio, 55 sq.m., in St. George, Sveti Vlas, 300 m to the sea We offer a spacious furnished studio apartment in the Saint George Pa...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

1-ва, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties