SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 333 791 Kč
(44 034 Kč / m²)
Prodej
1+1
53 m²
Роза, Свети Влас

místnosti1+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 BED sea view apartment, 53 sq.m., in Garden of Eden, Sveti Vlas A cozy one bedroom apartment is available for sale in the "Garden of Eden" complex, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Роза, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties