SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 078 532 Kč
(31 023 Kč / m²)
Prodej
2+1
67 m²
Цар Симеон, Свети Влас

místnosti2+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

KC Properties is pleased to offer you this fully furnished 2 BED apartment situated in the year-round resort Imperial Fort Club in St. Vlas. The prope...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Цар Симеон, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties