SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 037 879 Kč
(47 504 Kč / m²)
Prodej
2+1
85 m²
Олимп, Свети Влас

místnosti2+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sea view 2-Bedroom Apartment direct access to the garden and large balcony, Complex Breeze, Sveti Vlas
Just 100 m. the beach in Sveti Vlas
The apartm...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledZabezpečeníZařízenýPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Олимп, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova