SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 039 240 Kč
(36 415 Kč / m²)
Prodej
1+1
56 m²
Люляк, Свети Влас

místnosti1+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Top offer! One-Bedroom Apartment for Sale in Etara 4, Sveti Vlas
IBG Real Estates offers for sale this one bedroom apartment with a total area of 56 s...

Ostatní
Stáří nabídky: 42 dní
Aktualizováno: 42 dní

Lokalita

Люляк, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova