SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 602 924 Kč
(40 073 Kč / m²)
Prodej
Atypický
40 m²
Пирин, Свети Влас

místnostiAtypický
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Studio Apartment in Panorama Bay 2, Sveti Vlas – Excellent Investment Near the Sea
IBG Real Estates is pleased to offer this stylish and fully renovat...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 42 dní

Lokalita

Пирин, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova