SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 648 240 Kč
(24 601 Kč / m²)
Prodej
Atypický
67 m²
Цар Симеон, Свети Влас

místnostiAtypický
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент в Свети Влас с красива морска гледка. Жилищна сграда, без такса поддръжка. Имотът се състои от входн...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Цар Симеон, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ПРЕМИЕР