Výpis nabídek
14
14
14
2 566 138 Kč
(45 020 Kč / m²)
Prodej
2+kk
57 m²
Морска, Свети Влас
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+kk
plocha
57 m²
koupelny
Popis
Jen 50 metrů od pláže!
Útulný apartmán v klidném letovisku – Sveti Vlas, komplex Amfora
Nabízíme k prodeji příjemný a plně zařízený apartmán v oblíb...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
70 dní
Aktualizováno:
70 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Морска, Свети Влас
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Angelina Vasileva
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Angelina Vasileva
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce