SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 945 887 Kč
(48 647 Kč / m²)
Prodej
Atypický
40 m²
Олимп, Свети Влас

místnostiAtypický
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent Studio Apartment with separate kitchen and balcony | Arena 1, Sveti Vlas – First Line to the Sea
We are pleased to offer for sale a fully fu...

Ostatní
Stáří nabídky: 98 dní
Aktualizováno: 98 dní

Lokalita

Олимп, Свети Влас
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova