SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 698 844 Kč
(80 545 Kč / m²)
Prodej
Atypický
108 m²
Кирил Буюклийски, София

místnostiAtypický
plocha108 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Многостаен апартамент с площ от 235 кв.м. ,състоящ се от антре, голяма дневна с кухненски бокс, три спални, три бани с тоалетни и тераса . Този мно...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Кирил Буюклийски, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ