SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 065 037 Kč
(88 618 Kč / m²)
Prodej
Atypický
170 m²
Света Троица, София

místnostiAtypický
plocha170 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Представяме ви многостаен апартамент с изключител потенциал, разположен в една от най-престижните и търсени локации до Южен парк. Апартаментът се о...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Света Троица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ