SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 463 530 Kč
(46 301 Kč / m²)
Prodej
Atypický
118 m²
Дико Илиев, София

místnostiAtypický
plocha118 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Многостаен апартамент с РЗП- 117,11м?, ЗП-96,21м? с включен склад 18-3,29м?. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и трапезария, три спални,...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Дико Илиев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ