SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 528 817 Kč
(70 763 Kč / m²)
Prodej
Atypický
64 m²
Kapitan Georgi, София

místnostiAtypický
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент в затворен комплекс, състоящ се от антре, хол с трапезария и кухненски бокс, спалня, тераса с прекрасна гледка и санитарен възел ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Kapitan Georgi, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ