SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 541 013 Kč
(60 017 Kč / m²)
Prodej
Atypický
59 m²
Никола Станчев, София

místnostiAtypický
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент състоящ се от: антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Към жилището има прилежащ двор с площ от 18.79 кв...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ