SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 205 495 Kč
(65 418 Kč / m²)
Prodej
Atypický
49 m²
Ген. Иван Чернаев, София

místnostiAtypický
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ARCO REAL ESTATE предлага имот с отлична локация, ниски разходи и добра дългосрочна стойност. Апартаментът е със застроена площ от 49 кв.м, разполож...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Ген. Иван Чернаев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ