SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 371 129 Kč
(62 445 Kč / m²)
Prodej
Atypický
70 m²
Самоковско шосе, София

místnostiAtypický
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция Темпо Естейт предлага за продажба функционален и уютен апартамент, разположен в ж.к. Експериментален. Имотът е с площ и разпределение, оптим...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Самоковско шосе, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ТЕМПО ЕСТЕЙТ