SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 242 754 Kč
(51 741 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
Георг Вашингтон, София

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Пред АКТ 16 ! ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ продава голям двустаен апартамент в новоизграждаща се жилищна сграда, с изключително висококачествено строителств...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Георг Вашингтон, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ