SUPA24
11 511 906 Kč
(69 349 Kč / m²)
Prodej
Atypický
166 m²
Асен Йорданов, София

místnostiAtypický
plocha166 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ARCO REAL ESTATE Представя изключителен четиристаен апартамент с внушителна квадратура от 166.30 кв.м, разположен на 2-ри етаж (над партер). Имотът с...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Асен Йорданов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ