SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 378 221 Kč
(46 577 Kč / m²)
Prodej
Atypický
94 m²
Кап. Иван Златев, София

místnostiAtypický
plocha94 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ARCO REAL ESTATE предлага тристаен апартамент в новострояща се сграда в Люлин 5. Състои се от: дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, т...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Кап. Иван Златев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ