SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 337 782 Kč
(71 790 Kč / m²)
Prodej
Atypický
144 m²
Урвич, София

místnostiAtypický
plocha144 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Реф. 013478 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба мезонет в кв. Хиподрума, гр. София. Основни параметри: - Тип имот: Мезо...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Урвич, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

БАС ПРОПЪРТИС