SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 378 355 Kč
(47 591 Kč / m²)
Prodej
Atypický
92 m²
Цвети Иванов, София

místnostiAtypický
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Компактен тристаен апартамент ново строителство в ж.к. Люлин 1. Имотът се намира на среден етаж с хубаво изложение и следното функционално разпределен...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Цвети Иванов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ