SUPA24
6 628 343 Kč
(60 810 Kč / m²)
Prodej
Atypický
109 m²
Симеоновска, София

místnostiAtypický
plocha109 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Представяме на Вашето внимание просторен тристаен апартамент, разположен в нов жилищен проект в кв. Симеоново. Жилището е с обща площ от 109 кв. м и ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Симеоновска, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ