SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 026 984 Kč
(104 247 Kč / m²)
Prodej
Atypický
77 m²
Урвич, София

místnostiAtypický
plocha77 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ТОП ЛОКАЦИЯ! СВЕТЪЛ! Апартамента е след основен ремонт с нови входна и вътрешни интериорни врати, керамични плочки и гранитогрес в банята, тоалетнат...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Урвич, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ