SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 539 469 Kč
(52 828 Kč / m²)
Prodej
Atypický
67 m²
Бързарица, София

místnostiAtypický
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент със западно изложение и с чиста площ 56,42 кв.м. Състои се от хол, трапезария и кухненски бокс - 18,30 кв.м., спалня - 13,10 кв....

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Бързарица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА