SUPA24
4 839 626 Kč
(62 046 Kč / m²)
Prodej
Atypický
78 m²
София

místnostiAtypický
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Сграда с Акт 16 и на крачки от метростанция! Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент с дневна 29кв.м. в един от най-предпочитаните райони на Софи...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021