SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 524 300 Kč
(61 977 Kč / m²)
Prodej
Atypický
73 m²
Дончо Ватах, София

místnostiAtypický
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ГЪВКАВИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! МЕТРОСТАНЦИЯ! ПАРКОМЯСТО И ГАРАЖИ! Предлагаме за продажба двустаен апартамент в модерна новострояща се сграда в кв. Хаджи Д...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Дончо Ватах, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АЯКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ