Výpis nabídek
8
8
8
2 916 648 Kč
(91 145 Kč / m²)
Prodej
1+1
32 m²
8-ми декември, София
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
32 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
🔝❗СГРАДА С АКТ 16 🔝❗ОБЗАВЕДЕН 🏠Имаме удоволствието да ви представим този привлекателен едностаен апартамент, разположен на много комуникативно мя...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce