SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 126 599 Kč
(43 446 Kč / m²)
Prodej
Atypický
118 m²
8-ми декември, София

místnostiAtypický
plocha118 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

АКТ 16! ДО НСА! Имотен Център България ви представя тристаен апартамент в Студентски град. Намира се до НСА, с бърз достъп до бул. 'Симеоновско шосе'...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021