SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 545 406 Kč
(51 652 Kč / m²)
Prodej
Atypický
88 m²
Бързарица, София

místnostiAtypický
plocha88 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Тристаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 70,38 кв.м. Състои се от дневна и кухня - 17,20 кв.м., две спални, съответно по 11,70...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Бързарица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА