SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 940 519 Kč
(64 599 Kč / m²)
Prodej
Atypický
61 m²
Хъшове, София

místnostiAtypický
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагаме за продажба двустаен апартамент в ж.к. Разсадника, разположен в нова тухлена сграда с модерна визия и отлично качество на строителството! И...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Хъшове, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТИ ВАСИЛЕВ ТМ