SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 542 926 Kč
(72 110 Kč / m²)
Prodej
Atypický
63 m²
бул. Андрей Ляпчев, София

místnostiAtypický
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти Сандер Корект Ви представя непреходен двустаен апартамент състоящ се от една спалня, дневна,входно антре, баня с тоалетна, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

бул. Андрей Ляпчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

САНДЕР КОРЕКТ РА