SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 254 135 Kč
(51 687 Kč / m²)
Prodej
Atypický
121 m²
Бързарица, София

místnostiAtypický
plocha121 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Четиристаен апартамент с югозападно изложение и с чиста площ 101,65 кв.м. Състои се от дневна, трапезария и кухня - 21,10 кв.м., три спални, съответ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Бързарица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА