SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 565 378 Kč
(90 064 Kč / m²)
Prodej
Atypický
84 m²
бул. България, София

místnostiAtypický
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Чисто нов, напълно завършен и обзаведен имот по дизайнерски проект в представителна сграда с Акт 16. Предлагаме стилен двустаен апартамент, разположе...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

бул. България, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД