SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 568 755 Kč
(45 174 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
Кап. Иван Златев, София

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Просторен двустаен апартамент с три изложения Люлин 5 Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен на шести етаж в сграда в ж.к...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Кап. Иван Златев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ