SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 498 842 Kč
(74 981 Kč / m²)
Prodej
Atypický
60 m²
София

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент в непосредствена близост до пазара, метростанция и множество удобства за ежедневието. Имотът с...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ТИМЕКС 94ООД