Výpis nabídek
17
17
17
8 859 435 Kč
(73 218 Kč / m²)
Prodej
Atypický
121 m²
Бързарица, София
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
121 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
📌 Референтен номер: 2082977. ❗ Революшън Естейт Ви представя ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН тристаен апартамент в сграда ПРЕД АКТ 16 в ж.к. Овча купел. ❗ 🔷 Кв...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
11 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Бързарица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.