SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 298 643 Kč
(55 827 Kč / m²)
Prodej
Atypický
77 m²
8-ми декември, София

místnostiAtypický
plocha77 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

АКТ 16!!! Двустаен апартамент в затворен комплекс в Малинова долина с чиста площ 63 кв.м. Апартамента се намира на първи жилищен етаж и се състои от ...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021