SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 046 550 Kč
(69 768 Kč / m²)
Prodej
Atypický
101 m²
Ген. Иван Чернаев, София

místnostiAtypický
plocha101 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагам за продажба тристаен апартамент от 101кв.м., на ет.7 от 16, напълно обзаведен в изключително добро състояние и фунционално разпредел...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Ген. Иван Чернаев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ