SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 919 117 Kč
(47 083 Kč / m²)
Prodej
Atypický
62 m²
София

místnostiAtypický
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент в зеления квартал Свобода. Разпределение: коридор, хол с преход към спалня, кухня, баня с тоалетна и голяма тераса пред кухнята и ...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ