SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 646 548 Kč
(56 101 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
ж.к. Люлин 3, София

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме Ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен на първи жилищен етаж над магазини. Имотът се н...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

ж.к. Люлин 3, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС