SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 155 479 Kč
(65 739 Kč / m²)
Prodej
Atypický
48 m²
Цвети Иванов, София

místnostiAtypický
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание едностаен апартамент в жк. Люлин 1. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В близост до училище, детска градина, метростанция Сл...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Цвети Иванов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЕКС НВД ООД